Durmaz Logo
HALI YIKAMA FABRİKASI

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Durmaz Halı Yıkama Gaziosmanpaşa bölgesinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Gaziosmanpaşa’da halı yıkama firması olarak bize (0212) 493 32 21 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa’da halılarınızı güvenle ve gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. 1997 yılından beri hizmet vermekte olan Durmaz Halı Yıkama Firması halı ve koltuklarınızı son teknoloji otomatik makine ve sistemlerimizde bitkisel bazlı ürünlerimizle yıkamaktayız.

Her geçen gün artan müşteri potansiyelimizle sizlere Gaziosmanpaşa’da halı yıkama hizmeti veriyoruz. Gaziosmanpaşa’da olduğu gibi İstanbul’un diğer bir çok ilçesine hizmet sunmaktayız.

Ücretsiz Servis : (0212) 493 32 21

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un bir ilçesidir. İstanbul’un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950’li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe yapılmıştır. Gaziosmanpaşa’nın merkezine eskiden Taşlıtarla denirdi. Gaziosmanpaşa ilçesi Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleri ile komuşudur.

Nüfusun artmasıyla trafik sorunu da artmaktadır. Topkapı-Habipler tramvay hattının açılmasıyla modern bir ulaşıma da sahip olmuştur. Bu yüzden en fazla göç alan ilçe konumuna gelmiştir.

gaziosmanpasa-haliyikama

Nakliyat Ev taşıma İstanbul evden eve nakliyat Eşya depolama Şehirlerarası evden eve nakliyat